Ele aldığımız En İyi Motosikletler

MivvElimizde bulundurduğumuz En İyi Motosikletlerçeşidin

Motosikletler uzun zamandır piyasada ve bu kadar çok model vebulunmasına şaşmamalı. Farklı firmalardan da gelebilirler. İster yalnızca motosiklet üreten şirketlerden, isterse başka ürünler de yapan şirketlerden olsun. Farklı üreticilerin sayısı ile birlikte, piyasada artık çeşitli motosikletler mevcuttur.

Motosikletler için egzoz üreten bir şirket olarak, farklı şirketlerden çok çeşitli bisikletleri ele aldık. Ayrıca farklı bisiklet türlerini de ele aldık. Süper motosikletler ve tur bisikletlerinden mini bisikletlere ve scooterlara kadar hepsini ele aldık.

Motor yarışlarında bazı dev firmalarla çalıştık. Oradan, bisikletlerinizden en iyisini ortaya çıkaran egzoz üretiminde değerli bir deneyim kazandık. Bununla, ürünlerimizden en yüksek düzeyde performansı garanti edebiliyoruz. Ürettiğimiz en iyi egzozlardan bazılarına göz atın. 

Mivv Yamaha X-Max

Egzoz tasarlarken ana hedeflerimizden biri, bunların yalnızca bisikletinizin daha iyi performans göstermesine yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda daha iyi görünmesini de sağlamaktır. Motosiklet sahiplerinin ve motosiklet tutkunlarının her zaman motosikletlerinin iyi görünmesini istediğini anlıyoruz. Bu nedenle egzozlarımızı Yamaha X-Max için verdiği sese, estetik değerine ve tabii ki değişim sonrası bisiklet performansına odaklanarak tasarladık. 

Speed ​​Edge egzozumuz hem tarz, hem performans hem de ses için yapıldı. Bisikletin daha iyi performans göstermesini sağlarken modern tasarımlarla egzozlar yaptık. Karbon kapaklı ve sabitleme bağlantılı, fırçalanmış paslanmaz çelik gövdeye sahip olup, benzersiz bir tasarım sunar. Ayrıca, normal yuvarlak şekilli egzozlardan farklı güzel, altıgen bir şekle ve motosikletinizin motor sesini daha sessiz tutmak için çıkarılabilir bir dB-Killer susturucuya sahiptir.

Yarış dünyasındaki tecrübemizle en kaliteli egzozları üretebiliyoruz. Bisikletler için maksimum performans elde etmek için sadece en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Ayrıca yaptığımız egzozların hafif ve kurulumu kolay olduğundan emin olduk.

Mivv Aprilia RSV4 Egzozlarımız

harika tasarımlara sahip olsa da sundukları tek şey bu değil. Ayrıca bisikletinizin daha iyi performans göstermesine yardımcı olur. Beygir gücünü veya motorun gücünü 0,80 HP artırır, orijinal gücü 154,80HP’den 155,60HP’ye yükseltir. Ayrıca torku veya motorun sağlayabileceği maksimum iş miktarını 0,60 Nm yükselterek orijinal 100,5 Nm değerini 101,10 Nm’ye yükseltir. 

Egzozu değiştirerek, motosikletin toplam ağırlığını 4,10 Kg daha hafif hale getirebilir ve orijinal ağırlığı 6,20 Kg’dan 2,10 Kg’a düşürebilir. Bu da, azaltılmış ağırlık nedeniyle bisikletinizin daha hızlı gitmesine yardımcı olacaktır. 

GP serisi egzozlar klasik, silindirik bir tasarıma sahiptir. Egzozun hafifliğini sağlayan titanyumdan yapılmıştır. Titanyum gövdesi ayrıca egzoza daha zarif bir görünüm kazandıran birinci sınıf bir görünüm verir. Ayrıca motorunuzun sesini düşük ve tolere edilebilir tutmak için çıkarılabilir bir dB öldürücü susturucu ile donatılmıştır. 

Mivv Kawasaki ZX6-R Kawasaki ZX6-R

için Suono serimiz, yenilik ve mühendisliğin mükemmel bir birleşimidir. Bisikletinize sadece harika bir görünüm kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda onlara performans artışı da sağlar. Bisikletinizin beygir gücünü 106,40HP’den 109,00HP’ye yükseltebilir, orijinal egzozu kullanarak %2,30’luk bir artış sağlar. Ayrıca 58,20 Nm’den 59,50 Nm’ye, 1,30 Nm’lik bir artışla daha yüksek bir torka sahip olacaksınız. 

Güç ve hızdaki tüm bu artışla birlikte, egzozu değiştirmek de bisikletinizi 2,20 Kg hafifletecek, bisikletinizin ağırlığını 4,50 Kg’dan 2,30 Kg’a netleştiren büyük bir düşüş. Yüksek sıcaklıkta fırçalanmış paslanmaz çelikten üretildikleri için, bisikletlerinin görünümüyle ilgilenen sahiplerin bu konuda endişelenmelerine gerek kalmayacak. Bunu, bisikletinize en iyi performans yükseltmelerini sağlarken, bisikletinizin genel tasarımına katkıda bulunan malzemelerle yaptık.

Mivv Yamaha R1 M2 Yamaha R1 M2

için egzozlarımız Moto2 Dünya Şampiyonasındaki deneyimlerimize dayanarak yapıldı. Oradan, bisikletinizdeki her değişikliğin performansını nasıl artırması gerektiğini anladık ve çizgimizi bu düşünceyle geliştirdik. 

M2 egzozu, motosikletinize 4,20 HP’ye kadar bir güç artışı, 173,60 HP’den 177,80 HP’ye önemli bir artış sağlayabilmesi için yarattık. Aynı zamanda, maksimum torku 99,80 NM’den 103,40 Nm’ye çıkararak, motosikletinizin torkunda 3,60 Nm’ye kadar büyük bir artış sağlar. 

Ağırlığı fazla azaltmasa da, orijinal egzozun 1.60 Kg’ından 1.40 Kg’a .20 Kg’lık bir düşüş sundu. Ayrıca çıkarılabilir bir dB öldürücü susturucu ile donatılmıştır. Paslanmaz çelik egzoz, küçük boyutunu koruyarak motosikletinize agresif bir görünüm kazandırmaya devam eder. 

Mivv Yamaha R1 Suono tam sistem egzoz Egzozlarımızın

çoğu yarış dünyasıyla ilgili olarak yapılır. Bu yüzden onları geliştirirken sadece harika bir tasarım sağlamakla kalmıyoruz, aynı zamanda egzozun da bisikletinizin performansını iyileştirebileceğinden emin oluyoruz. Suono serisi, bu yükseltmeleri sağlayan görünüm ve mühendisliğin mükemmel birleşimi olduğu için bunun için mükemmeldir.

Bisikletinizin gücü, orijinal egzozun 173,60 HP’sinden 178,60 HP’ye yükselen büyük bir 5,00 HP kazanır. Tork da 99.80Nm’den 103.40Nm’ye yükseltildi, bu da orijinalinden 3.60Nm’lik bir artış. Ayrıca ağırlıkta 9,60 Kg’dan 6,90 Kg’a 2,70 Kg kadar büyük bir düşüş var.

Yüksek sıcaklıkta fırçalanmış paslanmaz çelikten yapılmış olup, maksimum performans elde etmek için en kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Ayrıca orijinal egzozdan önemli ölçüde daha hafiftir ve bisiklete montajı kolaydır. Kullanılan malzemeler ona daha çekici bir tasarım ve hafiflik kazandırarak tasarım bilincine sahip sahipler için idealdir. 

Mivv Yamaha R1 Suono Titanyum Egzoz

Egzozlarımızın Suono serisi, görünüm, yenilik ve performansın mükemmel birleşimidir. Sadece çekici bir tasarım ve hafiflik sağlamakla kalmayıp aynı zamanda bisikletinizin performansını iyileştirmenin bir yolunu veren yarış dünyasındaki deneyimlerimize dayalı olarak tasarlanmıştır. Yarışta performansın nasıl her şey olduğunu anlıyoruz, bu yüzden maksimum performans elde etmeye yardımcı olan malzemeleri kullanarak bir egzoz ürettiğimizden emin olduk. 

Suono serisi egzozlarımızla bisikletinizin performansı önemli ölçüde artar. Birincisi, güç, 173.60HP’lik orijinal egzozdan 178.60HP’ye bir artışla büyük bir 5.00HP kazanıyor. Tork da 99.80 Nm’den 103.40 Nm’ye yükseltildi, bu da orijinalinden 3.60 Nm’lik bir iyileştirme. Ayrıca ağırlıkta 4,65 Kg, 9,60 Kg’dan 4,95 Kg’a büyük bir düşüş var.

Egzoz, yüksek sıcaklıkta fırçalanmış paslanmaz çelikten yapılmıştır ve bu, onu motosikletlerinin nasıl göründüğünün bilincinde olanlar için ideal kılan harika bir tasarım sağlar.

Mivv: Motosiklet egzozlarında bir numaralı tercihiniz

Mivv’in temel amacı, güvenilir ve güçlü susturucular üretmektir. Egzozlarımızın takıldığı her bisiklete daha iyi performans ve sürüş deneyimi sağlamak için üretiyoruz. Teknik bilgimizi de ürettiğimiz egzozlara uygulayarak diğer üreticilerden farklılaştık. 

Bu teknik bilgi, yarış grupları ve organizasyonları ile ortak olduğumuz için bizim için büyük bir varlıktır. Sadece gündelik sürüşte değil, yarışta kullanılan motosikletler için en iyi egzozların üretimi için gereklidir. Yarış organizasyonlarıyla çalışarak, bir motosikletin performansının artmasının ne demek olduğunu anladık ve bunu amaçladık. 

Motosiklet performans egzozlarımız, yüksek ısı ve basınca dayanabilecek en iyi ve en yeni malzemelerle üretilmektedir. Böylece, her devir yaptığınızda, sürdüğünüzde veya yarıştığınızda bisikletinize yüksek performans, çarpıcı görünüm ve şeytani bir ses verir. 

Her egzoz, kullandığımız her motosiklet modeli için benzersiz bir şekilde geliştirilmiştir. Ayrıca, ortaya çıkan motosikletlere en iyi şekilde fayda sağlayan farklı sesler ve performans katkıları sunarlar. Burada Mivv’de kullandığımız teknoloji, yüksek performans artışı, karakteristik güçlü ses ve yenilikçi tasarımı bir araya getirerek bunları dengeleyerek ürünlerimizi tüm motosiklet tutkunları ve yarışçılar için mükemmel hale getiriyor.

Bizim için her günü, her bisiklet için en iyi performans artışını elde etmek için başka bir fırsat olarak görüyoruz. Motosiklet egzoz sistemleri ile en büyüleyici ses deneyimini sunmak istiyoruz. Tüm bunlar olurken, her egzoz sistemine, üretildiği motosiklet için mükemmel olan en iyi tasarımları vermeye devam ediyoruz. 

Bu da Mivv’i dünya çapında 40’tan fazla ülkeye ihracat yaptığı bilinen ve binlerce motosiklet sürücüsü ve tutkunu tarafından tercih edilen bir marka haline getirdi.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir